Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Влада, профспілки та роботодавці об'єднали зусилля на шляху до вирішення найгостріших соціально-економічних проблем області

28.10.2019

Влада, профспілки та роботодавці об’єднали зусилля на шляху до вирішення найгостріших соціально-економічних проблем області

 

24 жовтня в Житомирській ОДА під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили питання про: стан охорони праці, гігієни праці та виробничого травматизму в області; сприяння самозайнятості населення, у тому числі вразливих категорій населення. Засідання відбулось під головуванням голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, за участі представників окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Об'єднання організацій роботодавців Житомирської області, Федерації профспілок області та територіального Управління ВД Фонду соціального страхування України.

Зокрема, начальник управління Фонду соціального страхування України у Житомирські йобласті Валерій Прокопчук звернув увагу на: результати наглядової діяльності Управління у сфері охорони праці, гігієни праці; основні причини незадовільного стану охорони праці на підприємствах області; стан виробничого травматизму; основні причини травматизму на виробництві та виникнення випадків хронічних професійних захворювань.

Також у рамках засідання відбулось підписання тристоронньої угоди про співпрацю між владою, профспілками та роботодавцями у напрямку регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Житомирській області на 2019-2021 роки.

«Підписана сьогодні тристороння угода передбачає співпрацю місцевих органів влади, організацій роботодавців та профспілок області для дотриманням трудового законодавства та формування справжньої продуктивної зайнятості «не на папері». Реалізація заходів цієї Угоди, дасть змогу на обласному рівні консолідувати зусилля соціальних партнерів щодо вирішення найгостріших соціально-економічних проблем області», – зазначив голова ОДА Віталій Бунечко.

За ініціативи профспілок було підтримано звернення до Верховної Ради України , Кабінету Міністрів України та депутатів обласної ради що до законопроекту № 2275 від 16.10.2019 року відносно реформ Фонду соціального страхування України, де відміняється паритетне представництво в управлінні ФССУ и призначається і звільняється директор фонду однією стороною.

 

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України