Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Семінар-навчання з питань призначення матеріального забезпечення застрахованим особам у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності

22.11.2019

14 жовтня 2019 року в Великій залі Малинської райдержадміністрації  спільно з заступником начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення   управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області Мельник Ларисою Іванівною  за участю бухгалтерів та голів комісій(уповноважених) по соціальному страхуванню  підприємств та установ міста Малина  та Малинського району    відбувся   семінар з питань призначення матеріального забезпечення  застрахованим особам у звязку з   тимчасовою втратою працездатності.

Начальником Малинського відділення,  Гаєвською Юлією Олександрівною, був проведений детальний  аналіз дотримання вимог  постанови ФСС від 19.07.2018 р. №12, яка набула чинності з 1 жовтня 2018 року, а саме  проаналізовано помилки, що найчастіше  виникають при прийнятті заяв-розрахунків та  своєчасність   подання  заяв-розрахунків  до відділення Фонду  для відшкодуванням коштів застрахованим особам, зосереджено увагу на п.10 та п.11 постанови №12  про строки подачі повідомлення до відділення  після отримання коштів Фонду та про наслідки їх невчасної подачі. Звернено увагу на  відповідальність комісії по соціальному страхуванню(уповноваженого) щодо дотримання  термінів  розгляду документів  для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах. Також  було наголошено на  зручності   і перевагах    подання  електронних документів до Фонду.

Заступником  начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення   управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області, Мельник Ларисою Іванівною,    детально розглянуті основні питання щодо нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам, а саме  визначення розміру  середньоденної допомоги   при нарахуванні листків непрацездатності, визначення страхового стажу. Розглянуті приклади, які зустрічаються в  практиці при призначенні матеріального забезпечення та надані розяснення  щодо них згідно діючого Законодавства . Звернула увагу присутніх на здійснення контролю за цільовим та правомірним використанням коштів Фонду.

На  питання, які надійшли  від учасників семінару, було надано кваліфіковані та вичерпні відповіді.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України