Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональні новини 16 - 21.12.19

21.12.2019

У період з 16 - 21 грудня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у          Житомирській області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

           17 грудня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Паламаренко Л.О. провів планову перевірку правильності витрачання коштів Фонду в ТОВ «Валенсія Плюс»

           17 грудня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Фещенко В.М. провів перевірку стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ТОВ «Валенсія Плюс». Дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, проведення профілактичної роботи із недопущення нещасних випадків на виробництві, попередження професійних захворювань

           19 грудня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Слюсар А.П. провів семінар на тему: «Трудова адаптація працівників, у тому числі, осіб з особливими потребами, шляхом стажування»

   

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України