Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Анонси подій

Анонс подій на 03 - 07 лютого 2020 року, що відбудуться за участю працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області та його робочих органів

11.02.2020

№ з/п

Дата

Подія

Короткий зміст

Відповідальна особа (ПІП, посада, телефон), яка може надати детальну інформацію

1.

03 лютого

Перевірка правильності  використання  коштів  Фонду  соціального  страхування в  Територіальному центрі соціального обслуговування  ( надання соціальних послуг) Малинського району (код ЄДРПОУ 37082094). (Малинське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Перевірка правильності використання коштів Фонду соціального страхування.

Дяченко І. П.,

головний спеціаліст

(04133) 5-27-84

2.

03 лютого

Участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в управлінні праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА. (Бердичівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Методична допомога з питань охорони праці, організації охорони праці на підприємстві.

Кулик Є.Т.-страховий експерт з охорони праці.

(04143) 2-23-88

3.

03 лютого

Перевірка знань з питань охорони праці працівників у КМП «Рембудмонтаж». (Коростишівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Участь страхового експерта Фещенка В.М. у  комісії з перевірки знань з питань охорони праці.

 

Фещенко В.М.-страховий експерт з охорони праці.

(04130) 5-01-13

4.

04 лютого

Проведення «круглого столу» з питань охорони праці для працівників управління праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА. (Бердичівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Інформаційно-роз’яснювальна робота з пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя та здоров’я працівників у процесі трудової діяльності, поширення безпечних методів праці для запобігання виробничому травматизму. Ведення документації з охорони праці. Соціальний захист застрахованих осіб.

Кулик Є.Т.-страховий експерт з охорони праці.

(04143) 2-23-88

5.

05-06 лютого

Планова перевірка стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в архівній установі Хорошівської селищної ради. (Хорошівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Перевірка стану умов і безпеки праці та    профілактичної роботи.

 

Слюсар А.П.-

страховий експерт з охорони праці

(04145) 3-18-17

6.

05 лютого

Семінар з охорони праці на тему: «Професійні захворювання та медичні огляди» в КНП «Любарська центральна  районна лікарня» Любарської районної ради,   смт. Старий  Любар,  Житомирська область. (Чуднівське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Забезпечення динамічного спостереження  за станом здоровя працівників  в умовах дії шкідливих  на небезпечних виробничих факторів і трудового процесу. Своєчасне виявлення  ранніх ознак  гострих і професійних захворювань..

Побігайло П.З. - страховий експерт з охорони праці

(04139) 2-33-27

7.

06 лютого

Перевірка правильності  використання  коштів  Фонду  соціального  страхування в  Територіальному центрі соціального обслуговування  ( надання соціальних послуг) міста Малин (код ЄДРПОУ 35313270). (Малинське відділення УВД ФССУ у Житомирській області)

Перевірка правильності використання коштів Фонду соціального страхування.

Дяченко І. П.,

головний спеціаліст

(04133) 5-27-84

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України