Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональні новини 20-24.01.20

11.02.2020

У період з 20 - 24 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у      Житомирській області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

         20 січня завідувач сектору по роботі із страхувальниками та головний спеціаліст сектору по роботі із страхувальниками Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Буравська В.А. та Павлічук І.Б. провели планову перевірку МКП «Бердичівводоканал», прийняли участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охорони праці та провели семінар з питань охорони праці для працівників.       

         20 січня страховий експерт з охорони праці  Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Рабошук О.М. приймала участь у перевірці Малинського стоматологічного об’єднання щодо створення здорових та безпечних умов праці. 

        21 січня головний спеціаліст медичних та соціальних послуг Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Паламаренко Л.О. прийняла участь у плановій перевірці правильності витрачання коштів Фонду в Коростишівському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І ступеня- гімназія» ім. О.Ольжича.

         21 січня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Слюсар А.П. прийняв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці в АТ «Кварцсамоцвіти».

        22 січня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області          Побігайло П.З. провів інформаційно -роз’яснювальну роботу з пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, поширення позитивного досвіду профілактичної роботи, надав допомога Любарському дошкільному навчальному закладу в опрацюванні елементів СУОП.

        24 січня працівники Овруцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області провели відкритий прийом страхувальників та потерпілих на виробництві у приміщенні Овруцького відділення Фонду.

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України