Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональні новини 27-31.01.20

11.02.2020

У період з 27 - 31 січня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у      Житомирській області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

         27 січня страховий експерт з охорони праці  Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Фещенко В.М. провів перевірку знань з питань охорони праці працівників у ФОП Скоблєв А.І.       

         27-31 січня завідувач сектору по роботі із страхувальниками та головний спеціаліст сектору по роботі із страхувальниками Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Буравська В.А. та Павлічук І.Б. провели планову перевірку ТОВ «Інко – фуд Бердичів». 

        28 січня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Кулик Є.Т. прийняв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці в ТОВ «Інко – фуд Бердичів».

         29 січня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Кулик Є.Т. прийняв участь у «Круглому столі» з питань охорони праці для працівників «Інко – фуд Бердичів».

        29 січня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Слюсар А.П.  прийняв участь в опрацюванні СУОП в  КНП «Черняхівське ТМО».

        29 січня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області          Побігайло П.З. провів інформаційно – роз’яснювальну роботу з пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, поширення позитивного досвіду профілактичної роботи, допомога роботодавцю в опрацюванні елементів СУОП в ТОВ «Еней»,смт. Романів,Житомирська область.

29 січня страховий експерт з охорони праці Овруцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Круковський Л.В. прийняв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони ДП Овруцький лісгосп. 

29 січня страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Ничипорчук А.В. прийняв участь у комісії з перевірки знань з питань охорони праці в ДП «Білокоровицьке лісове господарство» (Поясківське лісництво).

31 січня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області          Побігайло П.З. прийняв участь в опрацюванні  та впровадженні системи управління  охороною праці  в КП «Чуднівська центральна аптека №65» м. Чуднів.

31 січня працівники Овруцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області провели відкритий прийом страхувальників та потерпілих на виробництві у приміщенні Овруцького відділення Фонду.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України