Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональні новини 10-14.02.20

17.02.2020

У період з 10 - 14 лютого в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у      Житомирській області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

         10-20 лютого головний спеціаліст Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Павлічук І.Б. провів планову перевірку законності та доцільності використання страхових коштів Фонду ДП «Агрофірма «Немиринецька»                        

         10 лютого страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Кулик Є.Т. прийняв участь в планова перевірці з питань профілактичної роботи та охорони праці МКП «Бердичівводоканал»

        11 лютого головний спеціаліст Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Дяченко І.П. провів перевірку правильності  використання  коштів  Фонду  соціального  страхування в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Радомишльський професійний ліцей» (код ЄДРПОУ 02543609)

       12 лютого страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Побігайло П.З. прийняв участь в опрацюванні та впровадженні елементів системи управління охороною праці (СУОП) у відділі освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради, смт. Любар, Житомирська область       

       13 лютого страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Фещенко В.М.  прийняв участь у перевірці стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ПП «Спецтехсервіс»                 

       14 лютого страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області          Ничипорчук А.В. прийняв участь у комісії з перевірки знань з питань охорони праці в ДП «Ємільчинське лісове господарство» (нижній склад Жужель)

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України