Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональні новини 02-06.03.20

10.03.2020

У період з 02 - 06 березня в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у      Житомирській області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

         02 безезня страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Фещенко В.М. взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у ФОП Надточій О.О.

         03 березня страховий експерт з охорони праці Бердичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Кулик Є.Т. прийняв участь у плановій перевірці та в опрацюванні впровадженні системи управління охороною праці, провів семінар з питань охорони праці для працівників ДУ «Бердичівська виправна колонія №70»      

         04 березня страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Побігайло  П.З. провів інформаційно- роз’яснювальну роботу з питань охорони праці та безпеки виконання робіт в сільському господарстві в СГ «Дружба» м.Чуднів, Чуднівського району Житомирська область

         04-06 березня страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Слюсар А.П. провів планова перевірка стану умов і безпеки праці та профілактичної роботи в секторі освіти Черняхівської РДА

       05 березня головний спеціаліст Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Дяченко І.П.  провів перевірку правильності використання коштів Фонду соціального страхування в відділі культури Радомишльської міської ради (код ЄДРПОУ 41889451)

       06 березня страховий експерт з охорони праці Ємільчинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області         Ничипорчук А.В.  прийняв участь у проведенні перевірки з питань дотримання законодавства з охорони праці в ТОВ «Олевськ- Хліб»

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України