Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Регіональні новини 24-28.02.20

10.03.2020

У період з 24 - 28 лютого в управлінні та відділеннях управління виконавчої дирекції Фонду у      Житомирській області проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

         24 лютого страховий експерт з охорони праці Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Слюсар А.П. взяв участь в опрацюванні СУОП в Хорошівській районній державній лікарні ветеринарної медицини

         25 лютого страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Фещенко В.М. прийняв участь в проведенні перевірки стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму в ФОП Новосядлий Д.П.      

         26 лютого страховий експерт з охорони праці Овруцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області       Круковський Л.В. прийняв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці Овруцький лісгосп       

         12 лютого страховий експерт з охорони праці Малинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області Рабошук О.М. провів навчання та перевірку знань з правил охорони праці на ТОВ «Малин енергоінвест» (код ЄДРПОУ 37555721)

       13 лютого страховий експерт з охорони праці Новоград- Волинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області  Оримович В.Ю.  прийняв участь у нараді з керівниками підрозділів ТОВ «Церсаніт Інвест»»  на тему «Обставини та причини нещасних випадків на виробництві»

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України