Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

Селекторна нарада з робочими органами управління

18.05.2020

 

18 травня 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Житомирській області відбулася селекторна нарада з робочими органами управління. Селекторна нарада пройшла під головуванням в.о. начальника управління Прокопчука В.В. за участі керівників структурних підрозділів управління, а також  начальників відділень та спеціалістів.

В.о. начальника Велерій Вікторович звернув увагу всіх присутніх, що в період карантину всі зусилля направлені на стабільну роботу Фонду.  Фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат здійснюється у повному обсязі по мірі надходження коштів.

Заступник начальника відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Мельник Л.І. зосередила увагу присутніх на реалізації норм статей 22, 24 Закону України “ Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” з урахуванням вимог Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” від 13.04 2020 № 553-ІХ.  Також надано роз’яснення, щодо надання матеріального забезпечення застрахованим особам, які займаються підприємницькою діяльністю і звільнені від сплати єдиного соціального внеску на період короновірусної хвороби (COVID-19).

Начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності Лопушанський В.М. повідомив про набуття з 15 травня 2020 року змін до Інструкції  про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, якими регламентовано видачу листків непрацездатності застрахованим особам на період перебування в обсервації, на самоізоляції під медичним наглядом. Строк видачі таких листків непрацездатності відповідно до діючих нормативно-правових актів.

За словами начальника відділу медичних та соціальних послуг Паламарчука П.І. потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві потребують регулярного забезпечення виробами медичного призначення та ліками. Працівникам які відповідають за цей напрямок необхідно пояснити  потерпілим, що кошти Фондом будуть відшкодовані після закінчення карантину.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України