Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Анонси та новини » Новини

15 липня 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Житомирській області відбулася виробнича нарада з робочими органами управління.

21.07.2020

15 липня 2020 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Житомирській області відбулася виробнича нарада з робочими органами управління. Виробнича нарада пройшла під головуванням в.о. начальника управління Прокопчука В.В. за участю керівників структурних підрозділів управління, а також  начальників відділень та спеціалістів.

 

В.о. начальника Велерій Вікторович звернув увагу всіх присутніх на усунення недоліків виявлених під час перевірок оформлення справ про страхові виплати, проведення розрахунків відповідно до чинного законодавства для здійснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей станом на 01.07.2020.

 

Заступник начальника управління -начальник фінансово- економічного відділу - Столяр В.О. звернув увагу на забезпечення належного рівня роботи відділень щодо організації здійснення матеріального забезпечення, страхових виплат та надання соціальних послуг застрахованим особам та членам їх сімей; наповнення доходної частини кошторису; профілактики виробничого травматизму, розслідування та документального оформлення нещасних випадків на виробництві; контролю  за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

 

Також заступник начальника управління -начальник фінансово -економічного відділу - Столяр В.О. наголосив на тому що потрібно забезпечити своєчасне здійснення фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат за рахунок фінансової допомоги, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками на поворотній та безповоротній основі.

Забезпечити достовірне та своєчасне відображення відповідних сум на рахунках бухгалтерського обліку згідно з останніми змінами в обліковій політиці управління.

Завчасно повідомляти про потребу у фінансуванні організаційних та адміністративних видатків.

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності -головний бухгалтер -Павлюк Л.А. обговорила питання забезпечення належного складання звітів про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (авансових звітів) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.09.2015 №841 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 10.03.2016 №350) та їх своєчасне подання до управління.

 

Начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення - Колос І.М. Обговорила питання забезпечення належного оформлення документів при формуванні справ про страхові виплати потерпілим та членам їх сімей.

Провела роботу щодо передачі справ про страхові виплати за фактичним місцем проживання потерпілих в межах та за межі області при наявності заяв.

Наголосила на тому, що потрібно своєчасно надавати справи, по яким припинено страхові виплати у зв'язку із смертю потерпілого, для проведення інвентаризації.

При призначенні страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19 дотримуватись норм Закону України від 23.09.1999 №1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та постанови правління Фонду від 19.07.2018 №11 «Про затвердження Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат».

 

 

Начальник відділу профілактики страхових випадків - головний страховий експерт з охорони праці - Клісовська Л.О. звернула увагу на те, що при проведенні розслідувань випадків гострого професійного захворювання працівників медичних закладів на COVID-19 потрібно неухильно дотримуватись вимог «Порядку проведення розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою КМУ № 337 від 17.04.2019.

При проведенні розслідувань випадків гострого професійного захворювання працівників медичних закладів на COVID-19 дотримуватись послідовності:

1. Повідомлення від медичної установи (роботодавця) про захворювання робітника медичного закладу разом з позитивним ПЛР тестом;

2. Заключення епідеміолога (епідеміологічне дослідження);

3. Заключення ЛКК;

4. Заключення лікарів профпатолога та інфекціоніста;

5. За результатами розслідування оформлення акту Н1/П або Н1/НП.

 

 

Начальник відділу медичних та соціальних послуг - Паламарчук П.І. обговорив питання укладання договорів на виготовлення та поставку протезно-ортопедичних виробів, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту та надання послуг по ремонту протезно-ортопедичних виробів. Та наголосив на тому, що сума зобов’язань за договорами на виготовлення та поставку протезно-ортопедичних виробів, допоміжних засобів для особистого догляду та захисту, надання послуг по ремонту протезно-ортопедичних виробів не повинна перевищувати кошторисних призначень за цією статтею видатків.

При відшкодуванні витрат на лікарські засоби потерпілим на виробництві потрібно відслідковувати, щоб препарати, зазначені в чекові, відповідали призначенню лікаря і були пов’язані з лікуванням професійного захворювання чи виробничої травми.

 

 

Начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду- Клочак Т.С. обговорила питання забезпечення виконання плану перевірок страхувальників та своєчасного внесення інформації про проведені перевірки до системи ЄІАС.

Заступник начальника відділу - Лукянчук Г.В. наголосила про взяття під особистий контроль виконання показників по надходженню страхових коштів відповідно до наказу управління від 23.06.2020 № 88-ОД «Про затвердження планового розподілу надходження коштів Фонду на 2020 рік, І півріччя та ІІІ квартал 2020 року». Забезпечення належного рівня роботи щодо заявлення кредиторських вимог, в т.ч. капіталізації, і відображення даної інформації в системі ЄІАС.

 

Начальник відділу перевірки обґрунтованості і видачі ЛН -Лопушанський В.М. зробив наголос на забезпеченні контролю за правильністю оформлення листків непрацездатності при COVID-19. При захворюванні медичних працівників у листку непрацездатності причина непрацездатності має бути – нещасний випадок на виробництві та його наслідки (4), при захворюванні інших застрахованих осіб – загальне захворювання (1).

 

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України