Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Виробничий травматизм за 7 місяців 2020 року

20.08.2020

За 7 місяців  2020 року управлінням  виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області зареєстровано 79 (з них 5 - смертельно) потерпілих від нещасних випадків на виробництві, на яких складено акти за формою Н-1/П.

В порівнянні з аналогічним періодом  2019 року кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 1, кількість смертельно травмованих осіб зменшилась на 2.

Зростання кількості страхових нещасних випадків на виробництві відбулося у: місті Житомирі – на 6 випадків,  місті Коростені та Коростенскому районі – на 5 випадків, Коростишівському районі на 2 випадки, Черняхівському районі на 4 випадки та в Любарському, Радомишльському та Бердичівському  районах на 1 випадок в кожному.

Збільшилась кількість страхових нещасних випадків із смертельним наслідком у місті Коростені та  Радомишлькому районі відповідно на 1 випадок.

Значне зниження страхових нещасних випадків відзначається у місті Новоград-Волинському та Новоград-Волинському районі на 8 випадків, у Житомирському районі на 3 випадки, Попільнянському та  Ємільчинському районах відповідно на 2 випадки.

Найбільша кількість страхових нещасних випадків зареєстрована у Житомирському відділені ВД Фонду (50 %), Бердичівському відділенні ВД Фонду (9%)  від загальної кількості травмованих по Житомирській області.

За 7 місяців 2020 року. у Житомирській області зареєстровано 243 випадків захворювань COVID-19, у тому числі один смертельний.

Найбільша кількість випадків захворювань COVID-19 за 7 місяців 2020 року сталося  в медичних закладах м. Житомира - 136 випадків або 56 % від загальної кількості хворих. На другому місці по кількості захворювань  на COVID-19  є місто Бердичів – 33 випадки або14% від загальної кількості, на третьому -  місто Коростень, де зареєстровано 25 випадків захворювань  на COVID-19 , що становить  понад 10% від загальної кількості хворих.

         За оперативними даними найбільша кількість хворих на COVID-19 за 7 місяців  2020 року була серед працівників медичних закладів  таких професій: сестра медична (95 осіб), лікарі (52 особи) молодша медична сестра(санітарка-прибиральниця, сестра-господиня) -. (45 осіб).

Аналіз професійних захворювань

За 7 місяців 2020 року порівняно з аналогічним періодом 2019 року кількість професійних захворювань збільшилась на 1 захворювання (з 7 до 8).

Кількість професійних захворювань збільшилась у: м. Бердичеві на 2 випадки (з 0 до 2),  Баранівському районі  – на 1 випадок (з 0 до 1.

Зниження професійних захворювань відбулося у: Малинському та Овруцькому районах (з 2 до 0) та у м. Житомирі (з 2 до 1).

Основними обставинами, внаслідок яких виникли професійні захворювання за 7 місяців  2020 року, є: недосконалість технологічного процесу,  значне перевищення  пилу та шуму на робочих місцях, недосконалість механізмів та робочого інструменту.

У структурі професійних захворювань перше місце належить хворобам органів дихання – 75 % . Найбільше професійних захворювань сталося в галузі добувної промисловості і розробленні кар’єрів – 50 % від загальної кількості професійних захворювань по області.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України