Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

У Житомирській області визначено переможців конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2021 році

03.03.2021

2 березня 2021 року відбулось засідання журі регіонального туру  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2021 році.

 

До складу  журі  від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області війшли   в.о. начальника управління ВД Фонду Валерій Прокопчук та начальник відділу профілактики страхових випадків управління ВД Фонду  Любов Клісовська.

В порядку денному були розглянуті питання:

1.   Визначення переможців конкурсу.

2.   Обрання робіт для участі у спеціальній (окремій) номінації компанії DEZEGA–«Використання засобів індивідуального захисту органів дихання під час проведення гірничих робіт».

3.   Обговорення процедури нагородження і відзнаки переможців і учасників конкурсу.

 

По першому питанню журі визнали переможцями регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2021 році 9 авторів робіт по трьом віковим групам:

 

§  перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років

1 місце – Катерина Савчук, 9 років (м. Житомир) з малюнком «Краса у безпеці»

2 місце – Тетяна Сич, 10 років (с. Андріївка Пулинського району) з малюнком «Знай, вивчай, виконуй

3 місце – Вікторія Борецька, 9 років (м. Житомир) з малюнком «Протидія Covid-19 на робочому місці та у побуті»

§  друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років

1 місце – Богдана Рудник, 13 років (смт Лугини Лугинського району) з малюнком «Ви – наші янголи»

2 місце – Іван Осадчук, 12 років (м. Бердичів) з малюнком «Наша безпека в наших руках»

3 місце – Віктор Головенко, 13 років (с. Вереси Житомирського району) з малюнком «Лісове господарство»

§  третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років

1 місце – Ганна Алексійчук, 15 років (м. Житомир) з малюнком «Береженого Смерть оминає»

2 місце – Тетяна Пастернак, 17 років (с. Вільшанка Чуднівського району) з малюнком «Надійний захист»

3 місце – Катерина Давидова, 18 років (м. Коростишів) з малюнком «Знай та виконуй! Збережи життя

 

Твори переможців, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у трьох вікових групах  вирішили підготувати для відправки до офісу ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» для участі у Фіналі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2021 році.

 По другому питанню  була відібрана робота Софії Барановської, 13 років (с. Ігнатпіль Овруцького району) з малюнком «Бережи себе!», тому  цей малюнок було вирішено підготувати для відправки до офісу ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» для визначення переможця представниками компанії DEZEGA у Фіналі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» з нагоди відзначення Дня охорони праці у 2021 році.

 

При   обговоренні процедури нагородження і відзнаки переможців та учасників конкурсу було вирішено:

задля популяризації питань охорони праці, виховання високої культури безпеки праці серед молоді, ознайомлення з малюнками талановитих дітей, опублікувати інформацію про підсумки конкурсу, а також роботи переможців та учасників на офіційних веб-сайтах управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області  та Управління Держпраці у Житомирській області та інших соціальних партнерів, також на офіційних сторінках у соціальних мережах та підготувати відповідні прес-релізи для розміщення інформації у засобах масової інформації.

Клісовська Л.О. виступила з пропозицією організувати та провести онлайн-виставку дитячих малюнків учасників Конкурсу від Житомирської області.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. 9 авторів робіт, які посіли І, ІІ і ІІІ місця у трьох вікових групах, за влучне висвітлення ідеї і теми, нагородити дипломами і подарунками.

2. Опублікувати інформацію про підсумки Конкурсу, а також роботи переможців та учасників на офіційних веб-сайтах Управління Держпраці у Житомирській області та соціальних партнерів, офіційних сторінках у соціальних мережах та підготувати відповідні прес-релізи для розміщення інформації у засобах масової інформації.

         3. Організувати та провести онлайн-виставку дитячих малюнків учасників Конкурсу від Житомирської області.

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України