Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Медичні та соціальні послуги

Фонд посилює роботу по наданню медико-соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим

14.05.2021

 

Фонд посилює роботу по наданню  медико-соціальних послуг застрахованим особам та потерпілим

 

 

 

11 травня 2021 року відбулася селекторна нарада під головуванням начальника управління медичних та соціальних послуг виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Пухкої О.В. з питань забезпечення медичними та соціальними послугами потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, організації лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів  після перенесених захворювань і травм.

Пріоритетом  наради було посилити соціальний захист застрахованих осіб. Зокрема, управлінням надано рекомендації щодо підвищення ефективності реалізації права працюючих на реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм.

Нагадаємо, направлення на реабілітацію за кошти ФССУ відбувається зі стаціонару закладу охорони здоров’я. Для проходження реабілітаційного лікування за рахунок коштів Фонду, ЛКК закладу охорони здоров’я має оформити висновок щодо потреби хворого в подальшому реабілітаційному лікуванні та проінформувати робочий орган Фонду про наявність на лікуванні такої застрахованої особи.

На нараді було розглянуто актуальні питання забезпечення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань лікуванням, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації. Зокрема, було зосереджено увагу відділень Фонду на

·         постійному проведенні моніторингу цін підприємств – виробників технічних засобів реабілітації, аптек;

·         безперервному проведенні роботи із ЛКК медичних закладів щодо забезпечення потерпілих лікарськими засобами тільки за прямими наслідками;

·         дотримуванні порядку черговості забезпечення потерпілих медико-соціальними послугами відповідно до поданих ними заяв.

Крім того, учасникам заходу надано практичні рекомендації щодо подальшої роботи із забезпечення ефективного та раціонального використання коштів у межах затверджених кошторисів, надання потерпілим на виробництві необхідної медико-соціальної допомоги. Розглянуто зміни, які внесені до порядку забезпечення потерпілих необхідними видами доглядів та додатковим харчуванням.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України