Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Виїзна семінар - нарада страхових експертів з охорони праці

31.08.2021

26 серпня 2021 року відділом профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області була організована  виїзна  семінар – нарада страхових експертів з охорони праці.

На нараді було підведено підсумки роботи з профілактики виробничого травматизму за 1 півріччя 2021 року, а також вивчено позитивний досвід роботи з охорони праці на підприємствах Житомирської області в різних  галузях народного господарства.

Для цього відбулась екскурсія на підприємствах ТОВ  з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна» та ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ».

При проведенні екскурсії страхові експерти з охорони праці мали змогу ознайомитись з новітніми сучасними технологіями у галузі виробництва  електронного устаткування для автотранспортних засобів та  виробництва  виробів із шкіри та інших матеріалів в регіоні, а також з європейським підходом до організації виробничого середовища, сучасної ергономіки та естетичного оформлення відвідуваних підприємств.

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України