Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Конкурс дитячої творчості на тему безпеки та здоров'я на роботі - інвестиція у розвиток підприємства

06.05.2022

На запрошення ТОВ "КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЖУ" представники Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області взяли участь у роботі конкурсної комісії з визначення кращих робіт, представлених на конкурс дитячих поробок на тему безпеки та здоров'я на роботі, організований за ініціативою роботодавця.

 

        

         Цей конкурс є одним з заходів до Всесвітнього дня охорони праці на роботі, який у 2022 році проходить під девізом: «Формуємо разом позитивну культуру безпеки та здоров’я» адже залучення до популяризації безпечних та нешкідливих умов праці дитячої творчості не тільки формує позитивну культуру безпеки та здоров’я у їх батьків, а й закладає фундамент відповідного світогляду у підростаючого покоління.

За умовами конкурсу приймалися вироби дітей співробітників підприємства із пластиліну, глини, малюнки, колажі у довільній графічній, формах виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Учасники конкурсу були розділені на три вікові категорії, у кожній з яких комісією було обрано по три найкращі роботи, з врахуванням відповідності темі конкурсу, новизни та актуальності ідеї, та художньої складової. У зв'язку з тим, що автори найкращих робіт будуть нагороджуватися відповідними дипломами та подарунками, та для популяризації заходу, остаточне визначення переможців буде проводитися шляхом опитування серед підписників офіційної сторінки Kromberg & Schubert Zhytomyr.

         Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській підтримує ініціативу Kromberg & Schubert Zhytomyr та запрошує ознайомитися з конкурсними роботами у facebook на сторінці @KroschuZY.

        

 

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України