Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
Головна » Діяльність управління » Профілактика виробничого травматизму

Заняття з правил безпеки та медичної допомоги в умовах війни

27.06.2022

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області проведено заняття з правил безпеки та медичної допомоги в умовах війни.

Описание: C:\Users\Nach\Downloads\image_50440193.JPG

Описание: C:\Users\Nach\Downloads\image_50456065.JPG

 

У зв’язку з постійною загрозою впливу небезпечних факторів воєнного характеру кожен з нас має змінити підхід до забезпечення власної безпеки та безпеки оточуючих нас людей. Це стосується правил поведінки, зокрема дотримання комендантської години, правил перетину блокпостів, спілкування із військовослужбовцями та поліцейськими, використання розпізнавальних знаків та камуфляжного одягу, правил безпеки щодо розповсюдження інформації воєнного та суспільного характеру. Не заважаючи на складність сприйняття такої інформації потрібно розбирати конкретні приклади дій у разі потрапляння у зону бойових дій чи надзвичайної ситуації за участі озброєних людей, надання домедичної допомоги.

З метою засвоєння основ особистого захисту цивільного населення парамедиками  проводяться відповідні навчання у різних групах населення, у тому числі й у трудових колективах.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області, підполковником, начальником медичного відділу Навчального центру Десантно-штурмових військ ЗСУ – Михайлом Володимировичем було проведено заняття з надання домедичної допомоги пораненому, порятунку життя в бойових умовах.

Працівники управління  отримали знання про дії щодо забезпечення власної безпеки під час надання допомоги пораненому; вивчили вміст індивідуальної аптечки та його застосування; зупинку кровотечі на полі бою; евакуацію пораненого в безпечне місце; об’єм допомоги в безпечному місці: накладання пов’язок на грудну клітину, живіт, застосування турникетів при пораненні кінцівок та швидке обстеження пораненого і особливості самодопомоги. Також під час заняття було розібрано види небезпек воєнного характеру, джерела їх виникнення, способи мінімізації нанесення шкоди здоров’ю та особливості домедичної допомоги при різних типах уражень.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області висловлює подяку керівництву Навчального центру Десантно-штурмових військ ЗСУ за проведене заняття, високий ступінь інформативності і практичну цінність отриманих слухачами знань.

Працівники управління, які пройшли навчання високо оцінюють його якість та значення у своїй життєдіяльності під час війни. У зв’язку з цим закликаємо роботодавців знайти можливість організувати подібні заняття у своїх колективах, адже такі знання сьогодні необхідні кожному.

 

версія для друку

Контакти

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України