Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
повернутись 

Дотримання працівниками вимог охорони праці - необхідна умова безпечної праці

06.12.2019

На таку тему пройшла зустріч з трудовим колективом в приватному підприємстві «Привороття Агро», в якій прийняли участь посадові особи,  працівники підприємства, а також страховий експерт з охорони праці Коростишівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області Фещенко В.М.

Як відомо, агропромисловий комплекс є однією з найбільш травмо - небезпечних галузей економіки. Тому для керівників  сільськогосподарських підприємств, осіб відповідальних за охорону праці та безпечне виконання робіт

обов’язком є посилення профілактичної роботи із запобігання виробничому травматизму, організація безпечного виконання робіт згідно з нормативними  актами з охорони праці, для працівників - дотримуватись вимог нормативних актів з охорони праці, а для страхових експертів з охорони праці -  допомога роботодавцям в проведенні профілактичних заходів з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці

На початку бесіди Фещенко В.М. ознайомив присутніх з основними завданнями які стоять перед Фондом соціального страхування України. Розповів про соціальний захист застрахованих осіб у разі настання нещасного випадку та види страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Було проведено аналіз виробничого травматизму за 11 місяців 2019 року в Коростишівському та Брусилівському районах. Фещенко В.М. проінформував присутніх про обставини  нещасних випадків, які сталися в Коростишівському та Брусилівському районах в сільському господарстві за останні роки, їх наслідки та причини. Наголошено, що в більшості випадків, основною причиною травмування на виробництві є невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці самими потерпілими.  

Під час бесіди була звернута увага на вимоги безпеки під час використання машин та механізмів, правила поводження на території підприємства та за її межами, наголошено про необхідність дотримання працівниками вимог статті 14 Закону України «Про охорону праці».

Бесіда проходила в діловій невимушеній обстановці, по закінченню якої були надані відповіді на поставлені запитання.

 

 

Описание: I:\Portal FSSU\20191206\001.jpg

 

Описание: I:\Portal FSSU\20191206\002.jpg

 

Описание: I:\Portal FSSU\20191206\003.jpg

 

Описание: I:\Portal FSSU\20191206\004.jpg

 

версія для друку
повернутись