Управління виконавчої дирекції Фонду у Житомирській області
повернутись 

Фонд профінансував державну одноразову допомогу для сім'ї лікаря-хірурга який помер від профзахворювання на COVID-19

15.12.2021

Для родини медичного працівника, лікаря-хірурга з Житомирської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразову страхову виплату за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 1 мільйон 576 тисячі 500 гривень.

Допомоги перераховані Фондом сьогодні, 15 грудня. Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» для родин 8 медичних працівників у Житомирській області на загальну суму 13,116 млн. гривень

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги становить 750 розмірів прожиткового мінімуму, який діє станом на 01 січня календарного року, у якому стався страховий випадок.

Після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів виплати допомог здійснюються ФССУ в оперативному режимі. Працівники Фонду знаходяться на зв’язку із усіма особами, що мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

версія для друку
повернутись